Galeria


 
Kontakt
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2
ul. Tadeusza Kościuszki 24 A
99-300 Kutno
tel. sekretariat (24) 355-78-87, księgowość (24) 355-41-86
email: oswkutno@kki.pl
 
Aktualności
PROJEKT "MIGAMY PIOSENKĄ"
autor: Administrator,       publikacja: 2015/12/02 11:03
 W listopadzie uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego Nr 2 w Kutnie wzięli udział w projekcie "RUSZ MIASTO" organizowanym przez Kutnowski Dom Kultury.
 Obejmuje on realizację pomysłu na imprezę o charakterze kulturalno- rozrywkowym skierowaną przede wszystkim do młodzieży gimnazjalnej i licealnej.
 Zadaniem młodzieży było opracowanie pomysłu dotyczącego np.: spotkania autorskiego, wystawy, imprezy tematycznej,
koncertu, itp.
 Uczniowie przy pomocy p. Joanny Grabskiej i p. Kamili Kusiak wymyślili warsztaty filmowe pt: „ Migamy piosenką”. Warsztaty mają dotyczyć:  (obsługi kamery, doboru oświetlenia, montażu filmu, charakteryzacji, mimiki twarzy, mowy ciała, itp.). Efektem ma być film promujący miasto Kutno, który zostanie nakręcony przez młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Kutnie – młodzież słabo słysząca oraz zainteresowaną młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną z miasta Kutno. Film powinien być przystosowany dla osób słyszących i niesłyszących i skierowany do każdej grupy wiekowej.Od 19 do 30 listopada miała miejsce weryfikacja projektów. Projekt „Migamy piosenką” przeszedł I etap i znalazł się wśród pięciu innych.
 W dniach od 1 do 18 grudnia można głosować na ten projekt. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 grudnia, a wygrany projekt zostanie zrealizowany na przełomie marca i kwietnia 2016 roku.
 Serdecznie zachęcamy do głosowania na projekt „ MIGAMY PIOSENKĄ”, oto link do strony, na której można oddać swój głos:


                      


Wyszukiwarka
 

Logowanie
 
 
 
Ułatwienia:
Czcionka:
Kontrast:
glusi kutno spac Glusi Kutno
 
Nasza placówka            Aktualności            Galeria            Dla rodziców            Ogłoszenia