Galeria


 
Kontakt
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2
ul. Tadeusza Kościuszki 24 A
99-300 Kutno
tel. sekretariat (24) 355-78-87, księgowość (24) 355-41-86
email: oswkutno@kki.pl
 
Turnus 2014


Fragment Świnoujścia

 
 W tym roku  na turnus rehabilitacyjny wyjechało 25 uczniów w różnym wieku – ze szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły zawodowej,  wraz z 6 nauczycielami.

 Turnus odbywał się w malowniczo położonym Świnoujściu nad Morzem Bałtyckim, w dniach 06- 20 maja  w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Graal”.

 Na turnusie oprócz zabiegów rehabilitacyjnych uczniowie skorzystali z szerokiej oferty zajęć za które odpowiedzialni byli: pani Marzena Kurpiewska- zajęcia logopedyczne, pani Elżbieta Szczesiak- zajęcia matematyczne, pani Jolanta Kaczmarek- zajęcia plastyczno-medialne, pani Katarzyna Stolińska- zajęcia regionalno-historyczne, pani Mariola Przybylska- zajęcia przyrodnicze, pani Dorota Puchalska-zajęcia polonistyczne, pan Grzegorz Błaszczyk- zajęcia sportowo-turystyczne.
 W czasie turnusu, oprócz licznych spacerów i wędrówek po plaży oraz mieście zostały zorganizowane wycieczki: do Alback w Niemczech, do Fortu Gerharda, do Fortu Anioła, do Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na latarnię morską, ognisko z pieczeniem kiełbasek, „Święto Niezapominajki”, rejs statkiem po rzece Świnie.

 Pozytywnym punktem spędzania wolnego czasu,  były tradycyjne gry planszowe, oraz zajęcia przyrodnicze w terenie.

 Uczestnicy turnusu wrócili bardzo zadowoleni z pobytu, gotowi do dalszej nauki.

 Organizatorami turnusu byli pani Marzena Kurpiewska oraz pan Grzegorz Błaszczyk.

 


Wyszukiwarka
 

Logowanie
 
 
 
Ułatwienia:
Czcionka:
Kontrast:
glusi kutno spac Glusi Kutno
 
Nasza placówka            Aktualności            Galeria            Dla rodziców            Ogłoszenia