Galeria


 
Kontakt
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2
ul. Tadeusza Kościuszki 24 A
99-300 Kutno
tel. sekretariat (24) 355-78-87, księgowość (24) 355-41-86
email: oswkutno@kki.pl
 
Aktualności
PODSUMOWANIE I WYNIKI XXII TURNIEJU GIER PLANSZOWYCH
autor: Administrator,       publikacja: 2021/02/25 10:35
W minionym tygodniu w SOSW Nr 2 w Kutnie zakończył się XXII Turniej Gier Planszowych (i stolikowych). Organizatorzy (A. Dziedziczak, M. Gospoś, J. Kaczmarek, K. Żakowska) zaplanowali tegoroczny turniej, uwzględniając obowiązujące zasady reżimu sanitarnego. W związku z tym rozgrywki odbywały się w zespołach klasowych: uczniowie danej klasy rywalizowali między sobą grając w systemie „każdy z każdym’. Mistrzami zostali:
- gra domino: Nikola (kl. 1SP), Bartosz (kl. 3SP)
- gra chińczyk: Patryk (kl. 3SP), Filip (kl. 5SP),Krzysztof (kl.7SP), Daniel (kl. 8SP), Oliwia (kl. ISB), Szymon (kl.II SB), Dominika (kl.II LO)
- gra warcaby: Piotr (kl.5SP), Żaneta (kl.7SP), Daniel (kl.8SP),Kacper (kl.ISB), Szymon (kl. II SB), Dominika (kl.II LO), Weronika (kl.III LO)
- gra rummikub: Krzysztof (kl.7SP), Daniel (kl 8SP), Jakub (kl. ISB), Dominka (kl.II LO), Paulina (kl. III LO)
- gra jenga: Patryk (kl. 3SP),Bartosz (kl 5SP), Daria (kl.8SP), Mateusz (kl. ISB), Mateusz (kl. II SB), Dominika (kl.II LO), Weronika (kl. IIILO)

Mistrzowie otrzymali imienne dyplomy i … „bon – nie dostaję pracy domowej”, uprawniający do trzykrotnego zwolnienia z obowiązku wykonania pracy domowej. Ponadto każda klasa dostała dyplom dla klasy za aktywny udział i grę planszową. Nagrody ufundowała Rada Rodziców ośrodka. Podczas całego tygodnia uczniowie grali w gry nie tylko w czasie rywalizacji, ale również na innych zajęciach: świetlicowych, rewalidacyjnych, kreatywnych, na przerwach, w czasie wolnym w internacie. Wykorzystywano mega-gry, nowo zakupione gry-naklejki na holach, zaprezentowano gry wymyślane i wykonywane przez uczniów klasy VII SP w ramach realizowanych zajęć kreatywnych. Zapraszamy na kolejny turniej, już za rok…. 

Organizatorzy:
A. Dziedziczak, M. Gospoś, J. Kaczmarek, K. ŻakowskaWyszukiwarka
 

Logowanie
 
 
 
Ułatwienia:
Czcionka:
Kontrast:
glusi kutno spac Glusi Kutno
 
Nasza placówka            Aktualności            Galeria            Dla rodziców            Ogłoszenia