Aby wyswietlic banner niezbedny jest Flash Player. Mozesz go pobrac klikajac w logo ponizej.

Get Adobe Flash player

 
 
Galeria


 
Kontakt
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2
ul. Tadeusza Kościuszki 24 A
99-300 Kutno
tel. sekretariat (24) 355-78-87, księgowość (24) 355-41-86
email: oswkutno@kki.pl
 
Aktualności
20 LECIE DRUŻYNY "SZARE WILKI"
autor: Administrator,       publikacja: 2018/11/26 19:04
 Wiele słów podziękowań i życzeń, a potem gratulacje, prezenty i wspaniały tort– tak Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku „Szare Wilki”, działająca przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym Nr 2 w Kutnie, obchodziła 22 listopada 2018 roku swój jubileusz 20-lecia istnienia.
 W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście: Komendant Hufca Kutno podharcmistrz Krystian Olęncki, 98 Drużyna Starszoharcerska „ Kosynierzy „ z drużynową Małgorzatą Olkiewicz, 14 Grunwaldzka Drużyna Harcerska „ Płomienie „ z drużynową przewodniczką Julią Czekalską, wicedyrektor Ośrodka, a także przyjaciele drużyny.
 Spotkanie stało się okazją do podsumowań dwudziestu lat działalności, a także podziękowań za wspieranie ich harcerskich działań. Harcerze opowiadali o powstaniu Drużyny Harcerskiej, jej historii, założycielach i wszystkich, którzy przyczynili się do tego, by mogli świętować ten niecodzienny jubileusz. Podczas takiego święta nie mogło się obyć bez podziękowań.
 Podczas długiego wieczoru harcerze mieli możliwość wziąć udział w świeczowisku połączonym z gawędą, nauki języka migowego, w grze terenowej „ w poszukiwaniu liści „ oraz szukaniu ukrytej wiadomości w skamielinach.
 Urodziny Drużyny były również okazją do złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego jednego z harcerzy, który dołączł tym samym do grona pełnoprawnych członków Związku Harcerstwa Polskiego. Uroczystość zakończyła się wspólnym kręgiem, zabawami i pląsami harcerskimi.


 Wyszukiwarka
 

Logowanie
 
 
 
Ułatwienia:
Czcionka:
Kontrast:
glusi kutno spac Glusi Kutno
 
Nasza placówka            Aktualności            Galeria            Dla rodziców            Ogłoszenia