Aby wyswietlic banner niezbedny jest Flash Player. Mozesz go pobrac klikajac w logo ponizej.

Get Adobe Flash player

 
 
Galeria


 
Kontakt
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2
ul. Tadeusza Kościuszki 24 A
99-300 Kutno
tel. sekretariat (24) 355-78-87, księgowość (24) 355-41-86
email: oswkutno@kki.pl
 
Aktualności
NASZ UDZIAŁ W KUTNOWSKICH DNIACH FANTASTYKI'2018
autor: Administrator,       publikacja: 2018/05/15 08:19
  W miniony piątek (11.05.18 r. ) reprezentacja uczniów kl.VI SP oraz klas Gimnazjalnych SOSW Nr 2 w Kutnie w składzie: Weronika Chylewska, Janek Lebioda, Marta Łuczak, Dominika Kasparek, Paulina Kacprzak, Szymon Szybka, Dawid Kowalewski, Kacper Jankowski (pod opieką nauczycieli: bibliotekarza - Jolanty Kaczmarek oraz polonisty - Doroty Puchalskiej) uczestniczyła w akcji zorganizowanej przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kutnie w ramach obchodów Kutnowskich Dni Fantastyki.
 Celem wydarzenia była między innymi promocja szeroko pojętej literatury fantastycznej i czytelnictwa wśród uczniów. Uczestnicy w strojach związanych z tematyką imprezy przeszli w barwnej paradzie ulicami miasta, a następnie bawili się wspólnie biorąc udział miedzy innymi w warsztatach bębniarskich. Na koniec nasza grupa zaprezentowała się w krótkich występie na motywach powieści J.R.R. Tolkiena "Władca pierścieni. Drużyna pierscienia". W towarzyszącym akcji konkursie na przebranie w tematyce troje naszych uczniów zdobyło nagrody indywidualne: Weronika Chylewska (za strój Gandalfa), Dominika Kasparek (za strój Legolasa), Dawid Kowalewski (za strój Aragorna).
 Koordynatorzy udziału naszej placówki w imprezie (p. J. Kaczmarek i p. D. Puchalska) serdecznie dziękują rodzicom uczniów, którzy zaangażowali się w przygotowania strojów.Wyszukiwarka
 

Logowanie
 
 
 
Ułatwienia:
Czcionka:
Kontrast:
glusi kutno spac Glusi Kutno
 
Nasza placówka            Aktualności            Galeria            Dla rodziców            Ogłoszenia